[Laura Roncón Gallardo]

28 listopada 2019 Warszawa

Dyrektorka Instytutu Prekop w Meksyku
zaprasza na wykład     (2 godz.)
o Terapii Mocnego Trzymania

pt:
"Objęcie, które prowadzi do miłości"


prowadzenie: Laura Rincón GallardoW cywilizowanych społeczeństwach nastąpiła stopniowa utrata doświadczenia, jakim jest obejmowanie. Obejmowanie niemowlęcia ma charakter transcendentalny, ponieważ wzmacnia więĄ z matką i to na jego podstawie buduje się fundament osobowości. Wykład omawia obejmowanie w mocnym trzymaniu jako naturalny sposób budowania więzi, jak również znaczenie zaspokojenia potrzeb emocjonalnych dziecka w ciągu pierwszych 10 lat życia. Te pierwsze 10 lat dadzą w rezultacie osobowość dorosłego.

Wykład jest wspaniałą okazją do poznania istoty Terapii Mocnego Trzymania oraz możliwości włączenia jej do własnej praktyki.


[Laura Roncón Gallardo] Psycholog Laura Rincón Gallardo
W 2000 roku założyła Instytut Prekop w Meksyku, którego jest dyrektorką. Światowym liderem w Terapii Mocnego Trzymania jest od roku 2016, kiedy to Jirina Prekop, twórczyni terapii, przekazała jej pałeczkę i w Pradze w Czechach nadała Instytutowi Prekop w Meksyku tytuł „Światowego Centrum Terapii Mocnego Trzymania”.

Reprezentuje i promuje tę terapię udzielając konsultacji i szkoląc terapeutów w Meksyku, Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii.

Jest psychologiem klinicznym Niemieckiej Federacji Psychologów i ma tytuł magistra psychologii klinicznej na Universidad Iberoamericana. Studiowała w Niemczech, gdzie mieszkała przez 10 lat, jest autorką 7 książek – część z nich napisała wspólnie ze swoim zespołem terapeutów z Instytutu Prekop w Meksyku.


Miejsce: Warszawa ul. Litewska 3 (Teatr Syrena)

DzieńDataGodzinaInformacja
czwartek 28.11.201918.00-20.30w tym przerwa

Cena: 200 zł

Sposób zapłaty: zaliczka w kwocie 100 zł płatna przelewem na rachunek bankowy rezerwuje miejsce na wykładzie.
Pozostała część w kwocie 100zł płatna przelewem na rachunek bankowy lub gotówką przed rozpoczęciem zajęć.

Wpłata na rachunek bankowy:
4Freedom Robert Choiński 55-120 Oborniki Śl ul. Chopina 3
ING Bank Śląski 81 1050 1575 1000 0090 7408 5805

Zwrot zaliczki: w przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie do 10 dni przed datą rozpoczęcia wykładu (liczy się data wpływu rezygnacji w formie pisemnej mailem na adres biuro@prekop.pl) Uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej wpłaty w całości.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa po tym terminie Uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej wpłaty z potrąceniem kosztów operacyjnych w wysokości 50% ceny całości wykładu.

ZAPISY: przez formularz lub mailowo na adres: biuro@prekop.pl

Koordynator:
Anna Koppel tel. 504-278-589 (pn. - pt. w godz. 9.00-17.00)


Dojazd i zakwaterowanie: we własnym zakresie.

Wypełnij formularz wstępnej rezerwacji miejsca na wykładzie

Imię i Nazwisko:
Telefon
Email
RACHUNEK : osoby, które chcą otrzymać rachunek prosimy o podanie danych w poniższych polach:
w przeciwnym wypadku kliknij "wyślij formularz"
Nazwa Firmy
Ulica Nr
Kod Miasto
NIP
  Potwierdzam przeczytanie informacji o RODO
 


RODO                                                                 Wszelkie prawa zastrzeżone                                                             tłumaczenie Anna Choińska i Katarzyna Jastrzębska