[Anna Choińska]
„Terapia Mocnego Trzymania porwała moje serce i moją duszę od pierwszej chwili, w której miałam możliwość uczestniczyć w spotkaniu terapeutycznym u Jiriny Prekop. Stała się moją „drugą połową”. Dopełniła wszystko to, czego wcześniej nauczyłam się w ustawieniach rodzin metodą Berta Hellingera.

Wiem, jak być obok drugiego człowieka w pełnej otwartości, w miłości, z szacunkiem i uważnością zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebuje wsparcia w trudnej dla siebie sytuacji. Empatycznie oraz z wielką uważnością przygotowuje miejsce na łzy, odczuwanie bólu, uwalnianie z ciała blokad, oraz przepływ miłości. Bo zastygły żal, wściekłość, nienawiść są wyrazem największej potrzeby powrotu do miłości, zwłaszcza tej bezwarunkowej.

Szukam takich dróg i obrazów, które pozwolą osobie, z którą pracuję, dojść do głębokiego zrozumienia tego, co było przyczyną zablokowania się przepływu miłości w ich życiu. Robię wszystko to, co w mojej ludzkiej mocy, aby w pierwszej kolejności znalazła w sobie szacunek do bliskich jej osób. To dobry punkt wyjścia do poszukiwania miłości, która się zgadza i odpuszcza.

Kroczę podczas spotkania indywidualnego obok i z drugim człowiekiem zarazem, abyśmy w pełni oddając się czemuś większemu dotarli do Ąródła czystej miłości, którą można będzie czerpać pełnymi garściami zawsze wtedy, kiedy będzie nam to w przyszłości potrzebne”


Zapraszam na spotkania indywidualne tel. 501-492-747

więcej na www.choinska.com.pl
RODO                                                                 Wszelkie prawa zastrzeżone                                                             tłumaczenie Anna Choińska i Katarzyna Jastrzębska